Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-12, 06:48   #1296
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
może to nie było oczywiste, chociaż założyłam, że jest
jak mi para młoda zapewnia nocleg to dostaje w kopercie dodatkowo tyle ile sama za ten nocleg zapłaciłabym. mniej więcej oczywiście, zwykle sobie sprawdzam na stronie hotelu jak się cenią. młodzi nie są 'stratni' na tym, że mi nocleg zapewnili
nocleg nie jest obowiązkowy, to miły gest ze strony pary młodej. uważam, że należy wziąć to pod uwagę

chociaż oczywiście ludzie na pewno mają różne podejścia i niektórzy z radością wezmą nocleg, ale już nie pomyślą, że to jest dla pary młodej dodatkowy koszt.
Takie podejście jest mega fajne, ale według mnie, bardzo mało osób bierze to pod uwagę.

Dużą rolę odgrywa koszt tych noclegów. Obok naszej sali były pokoje (które niestety zostały zlikwidowane podczas pandemii) które kosztowały 30zl/os. Styl 'ikea, bez telewizora, tylko łóżko i szafka. Idealne na przenocowanie gości. W ciemno zarezerowalam wszystkie 50 miejsc, bo to jest kwota, która można na spokojnie wrzucić w koszta wesela.
Teraz mamy droższe noclegi, więc odpuściłam rezerwacje dla znajomych, którzy mają '5 minut' drogi
Tak jak dziewczyny napisały, że u nich nocleg 200-300zl [emoji15] no to już nie da się niezauważalnie tego zabudzetować

Tż mama jest taka, że według niej wszyscy powinni mieć nocleg, śniadanie i najlepiej jeszcze wyprawkę na powrót do domu.
Nie powiem, bo chciałabym mieć takie zasoby, żeby wszystko było na full wypas, ale trzeba znaleźć złoty środek.

Przy nieograniczonych możliwościach to nawet bym wzięła dekoratorke, która przesłała mi ofertę na prawie 17 tys


Jeśli macie jakieś wina godne polecenia, to chętnie skorzystam. Ja pije wino może raz na pół roku, żeby upewnić się, że nie jestem jego fanką więc zupełnie nie mam rozeznania.








Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując