Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nietrafione, głupie, badziewne prezenty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-20, 17:10   #37
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Najgorszy, najbardziej nie trafiony prazent jaki dostałyście?

Zestaw kosmetyków na trądzik od przyszłej żony brata jest chyba mistrzynią w nietrafione prezenty w zeszłym roku dali elektryczny młynek do pieprzu i do tego carfurowskie baterie brat dostał szalik kolorowy kompletnie nie w jego stylu różowy golfik brrrrużywany telefon, w którym po tygodniu padł głośnik w podstawówce badziewne porcelanowe pajacyki co roku pajacyk koszmar zastanawiałam się czy to jakiś żart czy co, może nie powinnam udawać, że pierwszy mi się podobał śmierdzący podobno różą misio w kartonowym pudełku podstawka na świeczkę w kształcie kuli z motywami marychy pomimo, że jestem typem szarej myszki, mola książkowego i w życiu bym świnstwa do ust nie wzięła jakiś vermut ziołowe paskudztwo smakujące jak syrop na kaszel zegarek wskazówkowy z narysowanymi tylko 2 godzinami nie znoszę takich domyślnych zegarów świeczki w kształcie różyczek kaseta gawlinskiego kompletnie nie mój gust muzyczny wisior z gigantcznym sercem....z moją drobną posturą takie giga biżuteria to pomyłka pewnie by jeszcze się więcej znalazło ale narazie tyle
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując