Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-27, 19:02   #3691
xavier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 56
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Takie podejście do sprawy jakie prezentujesz Krystian to czyste sâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠ysyństwo. I jak dla mnie jesteś zwykłym naciągaczem i oszustem. Uważam iż żadna z osób które na takie coś cierpią albo cierpiały nie byłaby w stanie wziąść ani złotówki od innych będących w takiej samej sytuacji żeby zrekompensować sobie swoje koszta leczenia znając skuteczne rozwiązanie. Tym bardziej śmieszne i żałosne jest to gdy takie słowa padają od osoby mieszkającej z zagranicą, gdzie zarabia się 4 razy więcej niż w Polsce i takie 2 tysiące euro to jak 2000 zł wydane w Polsce. Sam wydałem już ponad 20 tys jakby wszystko tak już podliczyć w ciągu ostatnich lat, bywały i takie wizyty u lekarzy , że nawet nie byłem w stanie powiedzieć wszystkiego co chciałem a już zostawałem odprawiany z kwitkiem pomimo wcześniejszego uregulowania rachunku za wizytę lekarską. Siedzę na tym forum już 12 lat , parę osób nawet i dłużej i nigdy nie spotkałem się z takim podejściem do sprawy. Społeczność osób która tutaj się znajduje pomaga sobie na wszelkie możliwe sposoby ( nawet i finansowe) żeby wyjść z tego koszmaru. Poświęcają swój czas dla innych, publikują wyniki badań jakie uzyskiwali, dają namiary na lekarzy a nawet i potrafią z różnych stron Polski przyjeżdżać do siebie aby porozmawiać i się wspierać.
Także ludzie nie dajcie się naciągnąć. Jak wszyscy wiecie ciężkie czasy pod względem finansowym nas czekają i jak widać niektórzy już zaczęli szukać alternatywnych sposobów na znalezienie źródeł zarobków.
Ps : od 2 tygodni jestem na diecie niskowęglowodanowej . Oprócz Księgowej która zauważyła pozytywne rezultaty po 2 miesiącach był parę ładnych lat temu chłopak ( nick Tom chyba ) któremu ta dieta w połączeniu z xifaxanem i sanprobi pomogła po 6 miesiącach. Gdy zauważę jakiekolwiek rezultaty zrobię update. Jak na razie waga w dół poszła o 5 kg i z pleców zaczynają znikać praktycznie wszystkie wypryski ( problem z którym borykam się praktycznie od 18 roku życia).

Edytowane przez xavier
Czas edycji: 2020-04-27 o 19:03
xavier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując