Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-28, 19:38   #3696
notsofun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 11
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez frida Pokaż wiadomość
Notsofun czy mógłbyś napisać coś więcej o swojej diecie?
Przeczytaj mój post na stronie 121 tego wątku.

Cytat:
Napisane przez xavier Pokaż wiadomość
Zapraszam do przeczytania sobie poprzednich postów to utwierdzisz się w przekonaniu , że tak ale można dostać pomoc od drugiej osoby będąc kimś zupełnie obcym i to zupełnie za darmo i nie są to jeden czy dwa odosobnione przypadki . Wątek na wizaz na ten temat istnieje już kilkanaście lat i przewinęły się tutaj setki osób , gdzie każdy pomagał na ile mógł, dzieląc się wiedzą jaką posiadał , doświadczeniem i nigdy nic w zamian nie chciał. Parę osób nawet po uporaniu się z problemem przez wiele miesięcy poświęcało swój wolny czas nie mając w tym żadnego interesu aby pomóc tym którzy tej pomocy desperacko potrzebowały. Nie ty jeden ( o ile kiedykolwiek byłeś chory ) wydałeś multum pieniędzy , straciłeś mnóstwo czasu ze swojego życia i najadłeś się upokorzenia przez sytuacje w jakiej się znalazłeś. Ja przez 8 ostatnich lat mieszkałem w Wielkiej Brytanii i ostatnie lata zamiast swoje wolne spędzać gdzieś w fajnych miejscach na wakacjach poświęcałem na wizyty lekarskie w Polsce . Bukowałem bilet , wsiadałem w samolot i chodziłem od jednego lekarza do drugiego, niejednokrotnie zostając zbywany w chamski sposób. I nie . Nigdy nie wydałem żadnych pieniędzy na żadne leki , które powodowały efekt placebo. Próbowałem tego co innym osobom pomogło i które dzieliły się tą wiedzą tu na forum . A , że mi nie pomogły to nic na to nie poradzę. Bo to , że jednym pomogą jakieś leki, wyeliminowane jakiejś konkretnej rzeczy z jadłospisu nie znaczy , że na kogoś innego tak samo to zadziała więc proszę nie wciskaj ludziom kitu , że pojawił się czarodziej z magiczną różdżką który odmieni ich życie i sprawi , że ich problem zniknie. I to za jedyne 150 zł. Zapłać to już nigdy nie będziesz żył w upokorzeniu i będziesz w końcu szczęśliwy.
No k.... Większego klauna od ciebie w swoim życiu chyba nie widziałem. Teksty jakich używasz to , żerowanie na najniższych ludzkich instynktach i jak dla mnie jesteś zwykłą gnidą. To nie bazar gdzie możesz pohandlować i fajnie zarobić. Jeżeli tego nie rozumiesz i nie masz nic merytorycznego do przekazania innym to wypad z tego wątku.
Ale po co się tak unosisz? Zachowanie godne klauna reprezentujesz sobą Ty, bo wyzywanie kogoś od s☠☠☠☠ysynów i gnid nie można inaczej określić. Nie chcę osądzać Krystiana pod kątem czy to słuszne, że chce wziąć za to pieniądze czy nie. Pewne jest to, że wcale się nie narzuca, tylko normalnie oferuje to co odkrył. Chcesz to możesz kupić, dobrze

Krystian zauważył, skoro wydałeś w sumie 20 tysięcy i borykasz się z tym 12 lat a szkoda Ci 150 zł to jest coś nie tak. Jakbym przez 12 lat śmierdział i żaden lekarz nie pomagał to bym chyba był gotów chwycić się brzytwy i już wydać te 150zł. Swoją drogą nie wiesz ile Krystian mógł teoretycznie włożyć w to pracy oraz czasu, a nigdzie na tym forum nie jest napisane, że każdy ma tutaj działać charytatywnie.

Tak więc polecam nie pisać postów pod wpływem emocji, i zanim się coś napisze ochłonąć. Mówisz, że nie ma Krystian nic merytorycznego do przekazania, a twoj post wyzywający go od s☠☠☠☠ysynów i gnid jest bardzo merytoryczny czyż nie? Hipokryzja.
Do tego wyganiasz go z tego forum jakby ono było twoją własnością, proszę nie bądź egoistą i nie rób sobie z tego wątku miejsca do wylewania twojej złości bo nie jest to tutaj potrzebne.

Nie chcesz? Nie kupuj, a jak chcesz wyrazić swoją opinię na ten temat to zrób to w cywilizowany sposób a nie jak wulgarny jaskiniowiec. Miło jak ktoś wjeżdża Ci ad personam? Wątpię. Pozdrawiam.
notsofun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując