Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-07, 20:33   #156
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
I rozumiem, że w 2022 mają się zmieścić pary z 2020, 2021 i 2022? [emoji23]
A jaką mamy pewność, że akurat w 2022 nie będzie 27 mutacji wirusa i och... Jednak 2023? Totalna kpina.
Z tego co wiem, to u nas na salach odbywają się imprezy. Przy zapraszaniu jeden kolega powiedział, że ostatnio był na chrzcinach, takich skromnych, 60 osób auta musieli gdzieś z tyłu parkować, żeby nie były z przodu sali.
Czekamy jeszcze parę dni i umawiamy się z właścicielem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oni chyba nie zdają sobie sprawy ile ludzi rocznie organizuje ślub jak myślą, że w jeden rok trzy lata powsadzają. Jeszcze się na przykładzie szpitali nie nauczyli, że ROTACJA jest najważniejsza.. idzie z nimi ocipieć i z tymi ich ,,mądrościami.'' Nie zna sytuacji od kuchni to się wypowie, bo łatwo mówić. No i właśnie.. jaką mamy pewność, że w 2022 pandemia wygaśnie? no bo ja nie mam nawet 1% tej pewności.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie, rodzicom dajecie zwykłe zaproszenia, czy macie jakieś szczególne? Bo ja nie pomyślałam i rodziców wliczyłam w normalne zaproszenia, a teraz myślę, że mamy tekst wraz z rodzicami, więc trochę to dziwne?
My mamy identyczne zaproszenia dla wszystkich tylko u mojego tż'ta będzie ,,Kochanych rodziców xyz'', a u mnie z racji, że moi rodzice są po rozwodzie: ,,Kochaną mamę xyz'', ,,Kochanego tatę xyz'' i to w sumie tylko na pamiątkę to zaproszenie, bo rodzice pomagają nam finansowo, więc to by było nielogiczne
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując