Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-08, 17:01   #199
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
będziecie chcieć przekładać?
my (mamy trochę wcześniej w maju niż Ty) napisaliśmy dzisiaj do usługodawców jakie terminy mają jeszcze wolne. zespół podał aż jedną datę na ten rok. i to taką której nie chcę, bo się pokryje z dniem, w którym ślub miał w zeszłym roku brat męża

zarzekałam się, że nie będziemy przekładać ale teraz mam wątpliwości. kurcze tak nie chciałam tego wesela, a teraz jak się okazuje że go pewnie nie będzie to nagle chcę
Nie mam pojęcia. Od kilku dni nie chce mi się nawet myśleć o niczym związanym ze ślubem. Tak naprawdę nie wiem czy to by coś dalo, bo być może w mojej dacie da się zorganizować ten ślub na np.50 osób, a nawet nie wiem czy będzie więcej chętnych... Ok 15 osób z mojej rodziny wciaz zaprosić nie mogę bo się boją... A przy takiej ilości zakażeń mało prawdopodobne, że do czerwca-sierpnia zejdziemy do poziomu z tamtego roku i nawet jak na wesela pozwolą to ta moja rodzina dalej się może obawiać... A sala trochę zasady co do ilości osób może nagiąć. Tylko co jeśli będę musiała płacić za taką ilość pustych miejsc. Zabrzmi to materialistycznie, ale mi się po prostu nie opłaca robić wesela poniżej pewnej liczby osób. Wiadomo że na weselu się nie zarobi, ani się nie zwróci, ale w założeniu chociaż za tą sale myslelismy że się zwróci. Jest mi strasznie przykro, widzę jak już nawet moi najbliżsi tracą entuzjazm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując