Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-09, 12:25   #615
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Powiem Wam, co mnie spotkało i w życiu bym nie pomyślała, że może mnie to w ogóle spotkać. Czytałam kiedyś o tym, że gdzieś tam w Azji, Bangladeszu i innych biednych krajach, gdzie produkują jeansy w sypiących się szwalniach i brudzie dla tych wszystkich firm odzieżowych, za przysłowiową miskę ryżu i wyzyskują też dzieci, jest taka technika produkcji, która się nazywa piaskowanie, dzięki niej na jeansach są takie przejaśnienia, ale ta metoda jest bardzo niebezpieczna dla płuc w trakcie produkcji, i wiele firm odeszło od niej i podpisało deklarację, że nikogo nie wyzyskuje, na pewno o tym słyszałyście, a ja ostatnio zamówiłam 3 pary spodni w firmowym sklepie Pepe Jeans i w jednej parze w kieszeni wykryłam piasek!!! Poważnie. Jak wczoraj chciałam poczytać o tym więcej to znalazłam artykuł o tym, że w ramach protestu pracownicy w Azji wsypują piasek do kieszeni, żeby klient w Europie dowiedział się prawdy. Jestem w ciężkim szoku, bo podobno ta firma też deklaruje, że nie wyzyskuje nikogo i nie wspiera takich działań, jeansy sprzedają nawet za 500 zł od sztuki!
Bez znaczenia w Azji czy Polsce, produkcja jeansów tak wygląda. Szybka moda i kasa zdobywana drogą po trupach.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując