Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-28, 10:23   #1851
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88166094]A jakie odzywki kupiłaś?

Ja mam próbki kremu do twarzy z Faceboom tylko 2 ale juz bede mogła powiedzieć czy konsystencja Ok, czy zapycha.

Kusisz tym serum z Orientany [emoji13]
Jak byłam w Polsce to zauważyłam, ze hebe juz nie ma tych serum z Avy. Ogólnie to nie maja tej serii z naturalnym składem. Trochę mnie to zdziwiło bo chciałam kupić krem.

Tez zobaczę sobie ten puder. Dam na liste chciwjstw [emoji2958]


Ja mam ostatnio pecha do toników. Az 3 zle wpływają na skore. 2 z clochee i jeden z polny warkocz.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88166094]A jakie odzywki kupiłaś?

Ja mam próbki kremu do twarzy z Faceboom tylko 2 ale juz bede mogła powiedzieć czy konsystencja Ok, czy zapycha.

Kusisz tym serum z Orientany [emoji13]
Jak byłam w Polsce to zauważyłam, ze hebe juz nie ma tych serum z Avy. Ogólnie to nie maja tej serii z naturalnym składem. Trochę mnie to zdziwiło bo chciałam kupić krem.

Tez zobaczę sobie ten puder. Dam na liste chciwjstw [emoji2958]


Ja mam ostatnio pecha do toników. Az 3 zle wpływają na skore. 2 z clochee i jeden z polny warkocz.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]Nie wszystkie kosmetyki Anwen były w promocji, więc tym razem nie kupiłam mojej ulubionej różanej odżywki, za to wzięłam maskę do niskoporowatych kokos i glinka, bo ona mi bardzo dobrze służy pomimo, że mam włosy bardzo wysokoporowate, jest świetna, a reszta to dla mnie same nowości, maska do wysokoporowatych na noc, odżywka Zielona Herbata, bo Persefona ją chwaliła, o ile dobrze pamiętam i odżywka Magnolia, którą Ty polubiłaś, z tym że ta mniejsza wersja 100 ml, bo ta większa nie była w promocji.

Jeśli chodzi o Hebe i Avę, to ja zauważyłam, że jest różny asortyment i nie zawsze wszystko mają, może akurat dostawy nie mieli, albo rzeczywiście wycofali. Ale tak samo jest z Orientana, stacjonarnie rzadko kiedy widzę cały asortyment, zazwyczaj jest tylko jeden rodzaj serum, albo szamponu i oferta się zmienia co jakiś czas i nie tylko Hebe to dotyczy, ale wszystkich innych siecówek typu Jasmin czy Super pharm.

Który tonik z Polnego warkocza Ci nie podszedł?



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2020-09-28 o 10:25
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując