Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy moj facet jest skapy?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-04-16, 10:34   #76
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 334
Dot.: Czy moj facet jest skapy?

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Przecież już było tłumaczone, że w tym związku kasa nie jest równo, skoro ona ma tyle samo się dokładać do kolacji, wycieczek i jeszcze mistrz niezależności chciałby, żeby do kanapy mu się dołożyła. To ma byc sprawiedliwe, biorąc pod uwagę ich różnice w zarobkach?
Ale to ja mam problemy z czytaniem, aha plis, tylko już nie zaczynaj znowu wkoło wrotka, że nikt jej nie kazał się z nim wiązac, bo tak samo nikt nie kazał jemu
On sobie świetnie radzi, owszem pewnie fajnie się wykorzystuje biedniejszą dziewczynę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No masz ewidentne problemy z czytaniem bo dokładanie do kanapy potępiłam. Z resztą serio nie widzę nic nadzwyczajnego, że jeżdżą sobie na weekend w góry, dzielą wydatki na pół, kupują drobne upominki, prezenty o podobnej wartości, dziewczyna dokłada się do mieszkania. Nie krytykuje jej że mniej zarabia, to że on sobie wydaje krocie na rower czy kupuje drogie gadżety i auto to jego sprawa. Wielki feminizm, ale jak już trzeba płacić na pół i bogatszy facet nie chce dokładać więcej do kosztów życia to problem, ładnie tutaj to wszystko wyszło.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując