Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy moj facet jest skapy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-16, 11:01   #78
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 334
Dot.: Czy moj facet jest skapy?

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Napisalas:
No właśnie, autorki nie stać, skoro na te wydatki się tutaj skarży, wiec jeśli facet ma jakiś honor, to może tak jak proponuje Chmura lamp neonowych, niech jednak obniży ten swój poziom zycia, który należy dzielić na pół. Ja tutaj u drugiej strony za to widzę jakiś ogólny ból tyłka, ze jak to tak, istnieją bogaci faceci wiążący się z biednymi dziewczynami i śmią im cos kupowac albo nawet je utrzymywać, ajajaj, jak tak można, to niesprawiedliwe. Dlatego przyklaskujmy temu, który tak nie robi bo ja sama zasuwam na mój standard życia, nie to co jakaś laska która miała szczęście, ból tyłka x pięćset.
Jakby facet ich ciągnął po restauracjach z gwiazdkami Michelin, wyjazdach na Zanzibar i domagał się żeby autorka mu do tego dopłacała sama pisałabym, że to mocno nie fair i facet przesadza. Ale weekend w górach, romantyczna kolacja raz na jakiś czas za 250 zł na 2 osoby, serwis rowerowy za 100 zł (to chyba nawet dla własnego bezpieczeństwa, żeby nie mieć wypadku) itd.? To jest taki wysoki poziom życia? Pisałaś już o obniżaniu poziomu i że on może kupować sobie meble z Ikei, ale serio to jego mieszkanie i mógłby tam mieć nawet kryształowe żyrandole (tylko nie może kazać dopłacać do nich autorce), powtarzam: jego kasa, jego sprawa.
Ból tyłka to jest tutaj przeogromny, że bogatszy facet nie chce wkładać do związku więcej forsy niż partnerka ani "sprawiać jej przyjemność" fundując więcej rzeczy. Były już tu komentarze, że facet to jakiś aspołeczny frajer, ale przecież związek nie jest jakimś przywilejem.

Edytowane przez Aelora
Czas edycji: 2024-04-16 o 11:06
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując