Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 10:04   #12
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Szkoła języków obcych- ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez hihicz Pokaż wiadomość
Do Primy nie chodziłam, ale mam złe wspomnienia. Przyszłam do nich się zapisać na kurs po liceum. Wiedziałam na jakim poziomie kończyłam naukę i chciałam kontynuować. Napisałam test, przeszłam rozmowę i przemiły Pan powiedział mi, że co prawda na poziomie, na który chciałam się zapisać nie ma miejsc, ale na poziomie wyżej mają i mnie tam zapisze. Jak mu powiedziałam, że nie chcę, nie dam rady, nie robiłam nigdy poziomu niżej to powiedział, że po moim teście widzi, że wystarczy żebym się sama douczyła (WTF!) i jakoś to będzie. Dobry żart, wyszłam i już tam nie wróciłam. Widać, że nakierowani na zarabianie kasy :/
Moja koleżanka tu chodzi: http://www.elc.pl/ i naprawdę jest zadowolona. Cały czas kontynuuje naukę i widzę, że z pisaniem, porozumiewaniem się w ogóle nie ma problemów.
Jakaś masakra...

Mnie kiedyś jedna szkoła językowa załatwiła,bo czekałam na uruchomienie kursu, a to 1 osoby im zabrakło to nie ruszyło. Dodatkowo był dziwny zapis,że jak ilość kursantów zmaleje to cena idzie dla nas pozostałych w górę
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując