Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lifting bez skalpela ? nici liftingujące
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-18, 19:24   #367
zorzanna
Raczkowanie
 
Avatar zorzanna
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Wysłałam
Z każdym kolejnym dniem buzia boli mnie coraz mniej, ale jest nadal tkliwa. Opuchlizna w górnych okolicach twarzy zmniejsza się stopniowo, ale niestety mała fałdka na lewym policzku jeszcze się nie wchłonęła. Denerwuje mnie, bo jest wyczuwalna pod palcami i widoczna zwłaszcza pod światło. Konsultowałam się dzisiaj w tej sprawie, ponoć niedawno u innej pacjentki podobne pofałdowanie wchłonęło się dopiero po ponad 2 tygodniach. Tak więc czekam.
Chomiczków nadal brak, zmniejszyły się również bruzdy nosowo-wargowe - takie są moje pierwsze spostrzeżenia po założeniu 4 nici. Cieszę się, że odmówiono mi przy pierwszej wizycie założenia za jednym zamachem wszystkich czterech nici, chyba nie wychodziłabym z domu przez 2 tygodnie po takim zabiegu!! Dobrze, że rozłożyłam sobie to na dwie wizyty!
Na razie nie planuję żadnych innych zabiegów oprócz regularnej mezoterapii igłowej (nie dermapenem) i baby-botoxu raz na kilka miesięcy. Mam też zamiar przejść na dietę, bo do zrzucenia mam niestety ok. 15 kg, na pewno gdy tylko zrzucę dodatkowe kilogramy, moja buzia naturalnie wyszczupleje

Edytowane przez zorzanna
Czas edycji: 2019-06-18 o 19:26
zorzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując