Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Wrześniowe 2019 <3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-05, 14:41   #83
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez KaroIinkaa Pokaż wiadomość
Pracuje w szkole, więc u mnie godzinowo różnie, w jeden dzień jestem 5 h a w inny 8-9. Jak się będę źle czuła to powiem wcześniej. Chciałabym pracować do końca roku szkolnego, zaczęłam teraz staż na mianowanego i mogę mieć max 1,5 roku przerwy żeby nie zaczynać od nowa. Potem sa wakacje i akurat na początek września poród. No ale wiadomo, że różnie może być. Wcześniej pracowałam w przedszkolu terapeutycznym, tam to od razu poszłabym na zwolnienie dla własnego bezpieczeństwa.
To będą musieli zmienić plan lekcji, nie ma możliwości żebyś pracowała więcej jak 8h. Ja pracuje w przedszkolu integracyjnym, pytałam się siostry mojej bo pracuje w HR i nawet nie ma możliwości żebym pracowała jeden dzień 9h a drugi 7h, max 8h i koniec kropka. No chyba że się nikomu w pracy nie przyznasz to możesz robić co chcesz ale też wtedy nie masz tych benefitow wynikających z ciąży.
Z dziećmi w jakim wieku pracujesz?
Ja mianowanie miałam robić w tym roku ale stwierdziłam że ciąża ważniejsza i jak wrócę kiedyś to zrobię może.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez agugag Pokaż wiadomość
A bierzecie dziewczyny jakieś witaminy? Ja póki co tylko kwas foliowy i wit D.
Wit d 2000j + prenatal uno (jak skończę te opakowanie to zmienię na duo) + symfolic (Ale właśnie odstawiam) + leki

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora