Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-05, 20:56   #33
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Ja obecnie też zaliczę się do grona minimalistek jeśli chodzi o pielęgnacje. I znowu mam slomiany zapał jeśli chodzi o filtry UV. Zastanawiam się nad tym krem z Madara cosmetics z Ochroną UV 30? Szkoda mi trochę tyle wydać, a z drugiej strony może to będzie w końcu coś innego, co mnie przekona do regularnego stosowania. Na razie zamówiłam filtr dla syna z Eco cosmetics. Póki co wykańczamy ten sztyft z Wooden Spoon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witajcie po długiej przerwie
A co Ci najbardziej przeszkadza w regularnym stosowaniu kremów z fitrem? Bo mi to, że albo bielą, albo są bardzo tłuste
Na razie jedynym godnym uwagi był dla mnie krem z The Face Shop, jest tłusty, ale po chwili się wchłania, chociaż też nie do końca. Ładnie pachnie producent pisze, że odbija światlo, dzięki czemu ujednolica cerę. Nie wiem, czy odbija, ale faktycznie daje jakiś efekt, trochę jak bb.
Mam też Velvet finish z Misshy i to jest jedyny naprawdę lekki krem z filtrem jaki spotkałam, nie mam żadnych problemów, żeby nałożyć nawet te 2,5ml, ALE bieli jak szalony i podkreśla niemiłosiernie każdą, ale to każdą suchą skórkę.
Ktoś może polecić coś w temacie? A może ktoś miał do czynienia z kremem od John Masters?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora