Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 13
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-07, 11:29   #73
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 13

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Jakbyś jeszcze potrzebowała się wygadać to pisz tez do mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wyśle każdej, która ma czas i chęć. Dyskusje możemy tutaj normalnie przeprowadzić, tylko za dużo szczegółów jest abym mogła bez stresu tutaj to opisać. Jestem rozbita trochę....



Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Później Ci odpiszę. Z pracą też u mnie sytuacja trudna. Tż mnie pociesza że teraz pracy nie brakuje. Staram się nie myśleć o tym co będzie.

Raz miałam taką sytuację na wizażu, że koleżanka nadawała na swoją mamę i później się okazalo że podczytywala ją. Jazdę miała straszną.
Ja poprostu się zastanawiam co teraz zrobić. Uważam, że takich rzeczy się nie mówi od razu pracodawcy w takiej sytuacji.... tzn wszystkie w pracy tak sądzimy, że każda by powiedziala na takim etapie , że ma problemy zdrowotne i tyle. Szef by nie pytał znamy go, a wolne by dał. Chodzi o to, że teraz bez względu na wszystko nie wiadomo co zrobią. Moja umowa jest do czerwca.... ja nie zastanowiłam się co gdybym zaszła np. teraz lub w maju.... czy może mnie zwolnić.... nie marwiłam się tym dopóki nie wyszła ta sytuacja....

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Masakra zaliczyć taką wpadkę.... ja w puerwszej ciąży spotkałam na forum koleżankę z LO.

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora