Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie wiem, czy chcę mieć dziecko
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-17, 12:24   #238
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nie wiem, czy chcę mieć dziecko

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie dziewczyny za wsparcie. [emoji9]
Właśnie po wpisach Hultaja widać, że ona dzieci nie ma, bo myśli o innych aspektach niż tych, które tak naprawdę są trudne. Ja też mam 36 lat, późno się wzięłam za dzieci, bo ciągle to odkładałam. Celestine_m myślę że wokół macierzyństwa narosło tyle lukru, że pora tę babkę, a raczej może czasami zakalec, z niego odkuć.
Porównuje się jeszcze do mojej mamy, która też nigdy nie przepadała za dziećmi ale ponoć jak się urodziliśmy od razu priorytety jej się zmieniły, ja tak nie mam. W pracy głośno wyrażam swoje zdanie, ostatnio mój dyrektor się ze mnie śmiał,. że jestem mentalnym facetem. [emoji16]Coś w tym jest, mam podwyższony poziom testosteronu i od wielu lat się na to leczyłam.

Moje dzieci dopiero zaczynają przesypiać noce, od tych ciągłych pobudek potrafiłam mieć nawet 3 migreny w tygodniu. Teraz biorę na migreny tabletki profilaktycznie. Ja od urodzenia je przesypiałam, mama nawet pierwszej nocy w domu myślała, że nie żyję.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mama też nie przepadała za dziećmi. Nawet przede mną usunęła poprzednią ciążę choć była to ciąża 3 lata po ślubie i z moim ojcem A jej mężem. Uległa wpływowi rodziny i taty po 6 latach od ślubu. Pieluchy zmieniał tata, bo ona rzygała przy tym. Prał też on. Jako dziecko potwornie ją zdenerwowałem, łatwo traciła równowagę psychiczną, klapsy były na porządku dziennym. Chociaż mnie kochała, ale absolutnie nie bylam nigdy w jej zyciu najwazniejsza, słynny instynkt macierzynski jakoś jej nie dopadł.
Ja mam to po niej, tylko byłam silniejsza i nikt, nawet ona, chociaż próbowała, do urodzenia i posiadania niechcianego dziecka.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując