Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 09:49   #12
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Już miałam odpisywać i zamknęli mi wątek

Nie spamiętam pewnie wszystkiego ale..

Enchanted - butki są piękne i jak powiedziała Kitka mogą być nawet z rynku byle by były bo są urocze

Princesska - butki bierz Chociaż ten obcas trochę spory
A wypłata jest znaczy będzie szaleństwo

Agatko - no różnica jest ogromna. A "uuu" było nie dla śmichów hihów tylko bardziej brawo, że się wybrałaś

Lady - faktycznie trochę "giną" jak to powiedziałaś - ale to jest akurat taki typ miseczki Są różne trzeba poprzymierzać i zobaczyć w czym komu dobrze..
Lepiej tak niż tak jak poprzednio u Agatki wyglądało że biust był ściśnięty i się wylewał bo tamten stanik kompletnie go nie trzymał jak powinien a później za 5-10 lat byłby płacz, że biust obwisa
Szczególnie u Ciebie jak masz czym oddychać zastanowiłabym się na Twoim miejscu nad dobrym stanikiem by trzymał wszystko na swoim miejscu.
Co do Konrada to mnie osobiście wzory podobają, ale mają źle wyprofilowane miski więc u nich nie kupuje - chyba, że coś się u nich zmieniło przez te 2 lata od kiedy ostatnio przymierzałam

Snow - my byliśmy w zoo w zeszłym roku - ale też gdzieś mniej więcej o tej porze i też zwierzątka były w większości pochowane

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-04-28 o 09:51
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora