Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-04, 19:38   #21
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czadowo u dentysty

Lady przytargałam tylko dwa lakiery do paznokci jeden różowiutki do frencha a drugi w kolorze taupe
byłam w pepco, u mnie full wszystkiego! Marynarki, swetry, sweterki... dwa nawet przymierzyłam, jeden kosztował 30 zł a drugi 40, ale wiecie co? Jak je założyłam to normalnie stwierdziłam, że nawet tak mało kasy szkoda na taki shit... jakoś i wykonanie straszne, wstydziłabym się w tym wyjść

zrobiłam ciasteczka i babeczki właśnie się pieką tym razem z krówką o smaku czekoladowym
ja też jak ostatnio tam byłam to nic mnie nie zachwyciło same takie babcine szmatki

ale muszę znów kupić mineralka, bo powoli mi się kończy

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
czadowo u dentysty lubię to

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------



o taupe fajny lubię ten kolorek póki co straszę krwistą czerwienią na pazurkach
szkoda ja mierzyłam z kolei tam taki długi za 70 ale na wieszaku fajnie a jak założyłam to rozlazły
a były Ski marynarki bo Princesska chciała bardzo

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------



tak chce coś z loreala ale nie wiem co ten 01 bardzo żółto wygląda na opakowaniu
a ten 03
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...popielaty.aspx
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora