Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-18, 16:58   #3585
Wojtus900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 14
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Prosiłem Was o link do profilu Facebook'a na PW, jak narazie tylko jedna osoba wysłała.

Poza tym mam nowe i sprawdzone informacje nt. TMAU. Można to wyleczyć, poznałem parę osób (m.in. z Pensylwanii, Nowego Jorku czy z Kalifornii) które miały taką samą przypadłość jak my . Na pewno wiecie, że powodem jest jelito i jego mikrobiom oraz flora bakteryjna.

Istnieje pewna grupa na Discord' gdzie gość imieniem Josh prowadzi leczenie osób, które mają zaburzoną gospodarkę bakteryjną jelit jak i samym leczeniem TMAU, podobno nawet udało się wyleczyć parę osób z wrodzonym TMAU. Jeżeli nie macie innych objawów jak zapach, to jest to 90% zaburzona flora bakteryjna jak i samo TMA. Jedno równa się drugiemu.

Gość odrazu mówi, żeby pić na masę dużo kefiru, bardzo dużo. Jednakże jeszcze bardziej chwali domowy kefir! Laktoza podczas robienia własnego kefiru rozkłada się, więc jest jeszcze zdrowszy.
Zielone jabłka, banany, kiwi, jak najbardziej na plus. Dodatkowo kiszona kapusta (też najlepiej robiona w domu), oraz KOMBUCZA.

Jest pełno filmików jak zrobić domowy kefir, kombuczę oraz kiszoną kapustę. Trzeba nabyć "startery", a potem wszystko samo się rozrasta, można robić tyle kefiru i kombuczy ile się chce. :0

Niektórzy na tej grupie piszą, że po takiej kuracji już nawet po tygodniu widać efekty, u niektórych trwa to dłużej. Niestety przy początku stosowania takiej diety sytuacja się pogarsza na 3-4 dni, nie wiem dlaczego.

Gość wspomina też, że wszystkie testy na TMAU czy to z DNA czy z moczu są gó*no warte, najlepiej zbadać florę bakteryjną jelit, wtedy dowiemy się co jest nie tak. Zapraszam do kontaktu, wyślijcie mi linki do profili na PW.
Wojtus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując