Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-22, 16:23   #458
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 743
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A to szkoda, że nie masz. Dla mnie jednak najpewniej jak ktoś obcina, wtedy jak mówię, żę 1 cm to 1.

Wiesz takie cięcie jest dobre dla włosów prostych, gęstych, sztywnych długich. Kuzynka ma takie włosy i dobrze jej się nosi taką fryzurę. Ale ja mam cieńkie i puszyste , wiec u mnie ani tego kształtu nie było widać , ani nic, tylko zniszczone końce :P

Dziękuję Dawaj znać jak tam zapuszczanie

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------



Ja uważam, że to kwestia talentu i chęci. Ta fryzjerka, która ostatnio krzywo mi obcięła przez pierwsze dwie wizyty super robiła mi te włosy, byłam naprawdę zadowolona wychodząc od niej. Ale po kolejnej wizycie najpierw spierniczyła mi z tonowaniem, później cieciem. Nie chce mi sie wierzyc, ze w ciagu kilku miesiecy stracila wiedzę

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------



Tylko, że włosomaniaczki nie obetną włosow, bardziej w pielęgnacji siedzą :P

Ja już nic nie kupuje. Ostatno była promocja na kosmetyki Anwen to tak się obkupiłam, że mam zapasów na pół roku :P
Widać, że nie miała chćeci ale w końcu przez takie rzeczy traci klijentki, bo 3 raz juz nie pójdziesz do niej.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując