Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-24, 10:13   #4009
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Dzis nie mam zupełnie weny... Tz znowu we Fr a my sami... dla synka miałam obiad gotowy z zamrazalki mieso tylko ziemniaki i sos zrobiłam a dla siebie wyczarowalam cos z niczego . Bezmięsnie ale było smacznie...
Karolina super danie , nie masz weny? Taa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Wow


Bardzo smaczny ekspretyment! Chętnie bym go spróbowała


Ale mi brak weny wygląda super!

Ja wczoraj wróciłam do domu i okropnie chciało mi się jeść, a jednocześnie nie chciało mi się robić tej zupy z buraków. Dzień wcześniej przywiozłam od rodziców 2 słoiki z bigosem autorstwa mojego taty - takim tradycyjnym, na domowej kapuście kiszonej. Ale osobno tata dał mi też pudełko z wersją zrobioną specjalnie dla mnie i dla mojej mamy - z przewagą kapusty świeżej. Obie uwielbiamy taki i w czasach kiedy mieszkaliśmy jeszcze wszyscy razem i tata robił bigos (a to jedna z jego koronnych potraw) to potem z mamą cichcem dokładałyśmy świeżej kapusty za co oczywiście się mega wściekał
No i wczoraj dorwałam się do tego bigosu i powiem Wam, że już od bardzo dawna nic mi tak nie smakowało! Był naprawdę obłędny!
A potem zrobiłam też ten krem z buraka z dodatkiem pomarańczy - TŻ będzie miał dziś na obiad. Ja wychodzę po pracy z koleżankami. Z kolei jutro mamy już rezerwację na obiad w knajpce, tak bez okazji, bo uważam, że za rzadko wychodzimy gdzieś zjeść, a z kolei za często zamawiamy pizzę Więc na chwilkę mam wolne od gotowania, ale spróbuję porobić fotki tego co będę jeść.
Super historia z tym bigosem. I udanego obiadu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

U mnie dziś zwykłą grochówka. Uwielbiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora