Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seksualizacja, czyli- ręce precz od naszych dzieci!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-10, 13:34   #15
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Aborcja - wątek zbiorczy. Część 2.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A jak sobie wyobrażasz decydowania przez mężczyznę? W sensie kobieta chce usunąć ciążę, bo nie chce być w ciąży ani mieć dziecka, płacić alimentów itd. A facet mówi, że on się nie zgadza. Co wtedy? Jak zmusić kobietę do donoszenia ciąży? Zamknąć ją gdzieś? Jak kontrolować czy sama nie usunie ciąży w domowym zaciszu?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Ale masturbacja jest naturalna. Mnie nikt nie uczył, nie mówił mi jak mam się masturbować, sama to odkryłam. Natomiast przez wiele lat uważałam, że to wstyd, że robią to tylko faceci a ja jestem jakaś "dziwna", że to złe, że nie powinnam tego robić.
Myślę, że nie chodzi o UCZENIE jak się masturbować, a o po prostu o wytłumaczenie, że to nie jest złe ani dziwne.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
No cóż ale nie w tym wieku wy macie takie zdanie ja takie jeśli będzie się mówić co raz głośniej o tym na pewno dołączę do protestujących każdy ma prawo swój sprzeciw wyrazić.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując