Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-22, 12:19   #839
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Wychodzimy do domu
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Gaiete a skad sie bierze taki tradzik? To jest jakis bakteryjny czy cos jak potowki?
Moja miala wysypke po lampie i samo zeszlo tez kazali nie ruszac.

U nas ja nauczylam sie spac w przerwach na karmienie nawet jak trwaja pol godziny dzieki czemu trzymam sie na nogach. Jesli chodzi o cycki musze sobie kupic nakladki silikonowe bo tak mnie bola ze tragedia. Wczoraj mala wisiala na cycku od 19 do 23 i zrobila sobie tylko jedna 15 minutowa przerwe. Az zapytalam poloznej czy to normalne i powiedziala ze troche ekstremalne ale tak to juz jest Ciesze sie ze je ale troche wymiekam

Crp spadlo, bilirubina zaczela znowu spadac i lekarz twierdzi ze to juz koniec zoltaczki noworodkowej. Plytki w kolejbym badaniu wyszly dobre i tlumaczyl mi ze te automatyczne analizatory czasami licza pozlepiane plytki jako jedno, gdy krew jest gesta. Ale co sie naryczalam wczoraj to moje, mam nadzieje ze to nie depresja poporodowa.

Martus trzymam kciuki zeby ruszylo.
Siacha - tak samo. Babci powiedz ze przyda sie jak male bedzie w domu a nie do porodu moze poslucha

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Ps. Moje limo nadal jest czarne. Dzieki temu nie mam zsdnego ladnego zdjecia z noworodkiem a raczej - zadnego niedrastycznego
Ale super [emoji3]

Coś Ty to już taki wiek, że nie przegadasz albo odbierze to jako że chcemy się jej pozbyć [emoji2356]
Jakieś fatum czy co nad nami. Jak Wika miała urodziny to była w szpitalu, na Szymka urodziny w czerwcu też wylądowała w szpitalu. Teraz zbliża się tp to ma skierowanie ale nie chce iść. Gdzie może już wyszłaby jakbym urodziła.

Ale z lepszych rzeczy idę jeszcze dzisiaj na brwi [emoji16] Tz się śmieje, że może prosto z gabinetu na porodówke pojadę. Wcale bym się nie obraziła.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując