Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-23, 12:32   #4631
pseudofeministka
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Ewelajna140 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Podpowiedzcie proszę, czy jestem w stanie uzyskać bardzo, bardzo jasny blond (raczej chłodny) mając obecnie taki kolor? Jest to mój naturalny kolor, taki ciemny blond. Włosy ogólnie są w dobrej kondycji.

Zapisałam się do fryzjera i w sumie nie wiem czy moje oczekiwania są realne Załączam przykładowe zdjęcie koloru, który mi się podoba. Zdaję sobie sprawę, że to nie jest jednolita koloryzacja itp.

Nigdy nie rozjaśniałam/farbowałam włosów na blond, więc nie wiem co jest możliwe
Wszystko zależy od umiejętności fryzjera i tego czy będzie wiedział co robić. Nie masz ciemnych włosów, więc z ich rozjaśnianiem nie powinno być wiekszęgo problemu. Teraz jest kwestia tego czy fryzjer nalozy Ci farbe rozjasniajaca (tutaj moze odrazu nie rozjasnic do koloru docelowego) czy nalozy rozjasniacz. Czy zrobi kapiel rozjasniajaca + nalozy farbe. Jezeli nigdy nie rozjasnialas wlosow to w sumie nie wiadomo czy sa latwo rozjasnialne czy tez nie.

Jezeli nalozy rozjasniacz to nie pozwol fryzjerowi zakonczyc procesu rozjasniania zanim kolor nie zmieni sie w jasno zolty, bo wtedy o chlodnym blondzie bedziesz mogla zapomniec. CHyba ze rozjasnianie bedzie podzielone na kilka etapow, zeby zachowac kondycje wlosow. Jezeli zostana Ci jakies czerwone barwniki we wlosie, too one sie nie stonuja, a jak toner bedzie sie wymywal to te kosmyki beda widoczne na peirwszym miejscu.

I generalnie z rozjasniaczem nie ma zabawy, fryzjer musi sie na tym znac, bo jak nierownomiernie Ci rozjasni, to wtedy wspolczuje, beda plany , a kolor bedzie niejednolity. Ja do dzisiaj mam niektore zlote pasemka po nierownomiernym rozjasnieniu.

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując