Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEPILACJA LASEROWA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-01, 11:11   #199
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

Cytat:
Napisane przez B_Marta Pokaż wiadomość
Widzę, że wiedza wyssana z palca, sama miałam wykonywane zabiegi dużą głowicą z lightsheer na pachy i fakt że zabieg jest praktycznie bezbolesny nie oznacza, że nie działa, kłamstwo piszesz i tyle, dużo wykonujemy zabiegów dużą głowicą i jak myślisz czy przy zmianie lasera w naszym gabinecie po pokazach obu szefostwo by dalej decydowało się na nieskuteczną technologie? Podczas pokazu wykonaliśmy test na ochotniczce, jedna pacha była zrobiona Vectusem, a druga dużą głowicą z Lightsheer, po miesiącu sprawdziliśmy efekty, różnica była niezauważalna. A ty jakie masz doświadczenie z laserami?
Pracowałam 4 lata na Light Sheer i 2 na Vectusie. Popracuj trochę dłużej np. 2 lata na dużej głowicy Light Sheer i sama wyciągniesz wnioski, nie oceniaj efektów po wykonanym jednym zabiegu. A co do decyzji szefostwa - nie wiem czy wiesz, ale oba te lasery dość znacznie różnią się cenowo. Nie napisałam nigdzie, że Duet jest beznadziejny - tylko, że według MNIE duża głowica nie działa. Ty oczywiście możesz mieć inne zdanie.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując