Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wibratory i inne zabawki... Wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-30, 23:28   #2
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wibrator....

Jak dla mnie mogłby być jako dodatek, ciekawe urozmaicenie, bo nie oszukujmy się, męskiego przyrodzenia nie zastąpi ta zabawka. Pytasz czym sugerować się przy doborze sprzętu. Chyba tylko tym do czego będziesz go najczęściej wykorzystywać i jakie wrażenia preferujesz. Powinnaś już trochę znać swoje ciało i wiedzieć czego oczekujesz. Wibratora jeszcze bym sobie nie kupiła, bo mieszkam z rodzicami i nie miałabym go gdzie schować. A gdyby zdarzyło się, że ktoś z domowników by go znalazł to chybabym spaliła się ze wstydu. Jednak gdy będę już mieszkać z TŻ-em to pomyślę nad tym cackiem, a w jakim celu je wykorzystam pozostawię w tajemnicy, w każdym razie mam na ten temat małą fantazję. TŻ nie miałby nic przeciwko, przecież tak bardzo chce mnie uszczęśliwiać Na Twoim miejscu wybrałabym się do sex-shopu, o ile to nie jest dla Ciebie bardzo krępujące.Przynajmniej miałabyś okazję wizualnie porównać różne modele tych ekscytujących zabaweczek dla większych dzieci
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując