Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 17:43   #16
Kornelii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Ogromny problem z ułożeniem włosów !

Witam ! Jestem tutaj nowa i jest to moj pierwszy wątek . Będzie się on tyczył moich włosów. Otóż od ok. roku nie mogę sobie z nimi poradzić! Więc w 2012 miałam ładnee długie włosy z grzywka na bok. Jednak na początku 2013 były tak długie że zaczęły mi przeszkadzać i coś mnie podkusiło żeby je troche skrócić i lekko pocieniować. Pojechałam do fryzjera gdzie zawsze jeżdzę ale nie zastałam mojej fryzjerki i niestety dałam się pociachać jakiejś innej i do tej pory tego baardzo żałuję ! Obcięła mi strasznie ! Pocieniowałą taak mocno że no poprostu masakra ! I obiecałam sobie że więcej razy do fryzjera nie pojde ! I tak przez ok. poł roku do niego nie poszłam . Fryzura jednak jaka była taka była no oczywiście lepsza ale nadal było widać to okroopne pocieniowanie jedynie grzywka sporo podrosła więc postanowiłam tylko ją skrócic i to u innego fryzjera i było ok. Ale wracając do tej reszty włosów to juz od wrzesnia na poczatku roku szkolnego musiałam sie z nimi potwornie męczyc. Wgl sie nie układały, musiałam je codziennie rano przed wyjsciem zwilzac woda i suszyc i robiąc to codzennie, noo zrobiło mi sie lekkie siano. Pojechała do fryzjera (innego oczywiscie) i pani poradziła mi je podciąc i lekko pocieniowac. Zgodziłam sie niechetnie ii zrobiła too duzo lepiej niz poprzednia fryzjerka ale do tej pory źle sie czuje z ta fryzura i tak sie nie chce wgl układac ! Włosy sa baardzo suche , sztywne i brzydkie. Jak rano je ładnie wymodeluję to po paru godzinach grzywka jakoś dziwnie sie skreca robi sie jeszcze bardziej sucha i włosy tez. Tak potwornie brzywko stercza i wygladam jak stara baba ! Nie potrafie sobie z nimi poradzic . Uzywam odzywek, szamponów nawilzających ale too praktycznie mało co mi pomaga. Jestem na skraju załamania i te głupie włosy odebrały mi chęć chodzenia do szkoły boo ciągle myśle o nich i wiem że strasznie wyglądam; ciągle chowam sie po kątach nie chcce chodzic po korytarzach i spuszczam głowe bo to jest straszna masakra dla mnie! Marzę już żeby taa głupia grzywka i włosy odrosły mi jak najszybciej ale zanim to sie stanie to moze upłynąć rok ! Proszę , pomóżcie mi ...

Edytowane przez Kornelii
Czas edycji: 2014-02-03 o 17:46 Powód: błędy w pisowni
Kornelii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując