Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maria Rotkiel – ekspert Klienta marki Sedatif
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-23, 19:48   #13
young woman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Maria Rotkiel – ekspert Klienta marki Sedatif

Witam,

u mnie sytuacja wygląda następująco, jestem osobą, która praktycznie wszystkim się stresuje. Czasem w uszach mi "za piszczy" i już myślę, że coś się stało. Do tego jeśli kogoś lubię (czy to doby kolega, koleżanka, czy rodzice lub brat) to potrafię swoje obowiązki zostawić bo oni akurat potrzebują mojej pomocy. Jestem osobą po studiach ale co z tego, skoro, najprawdopodobniej z powodu małego doświadczenia, nie dostaję odp na moje aplikacje. I jeszcze jedno mnie denerwuje, nawet jeśli mam rację (a tylko jeśli jestem czegoś pewna to o tym mówię na głos) to nikt nie bierze mojej opinii za wiarygodną, (tak było na studiach - choć uczyłam się dobrze) ale tak jest w życiu codziennym jeśli ja coś powiem to nie biorą tego, ale niech tylko ktoś inny to samo powie to wtedy jest "a wiesz X mówił/a że może to oto chodzi, albo tu jest problem, albo że coś tak lepiej zrobić'

Pozdrawiam
Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale napisałam, a i jeszcze jedno czytam troszkę o psychologi, motywacji i itp .
young woman jest offline Zgłoś do moderatora