Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-27, 14:16   #2681
Michalina1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Hej,

kupiłam zestaw Cosmelan przez allegro za 999 zł,drugi słoik kremu cosmelan 2 dokupiłam osobno,ze względu na fakt,iż postanowiłam pozbyć się najgorszych przebarwień-tych na dekoldzie. Opalałam się na solarium jakieś 10 lat,jak wariatka,stąd przebarwienia,choć na twarzy nie jest źle(nie maluje się i nie muszę),akceptuje swoje naczynka i inne wady związane z cerą...przestałam się opalać i stosuję tylko samoopalacz,nie eksponowałam nigdy dekoltu,ale zaczęło mi to przeszkadzać.17 lutego nałożyłam maskę na całą noc,następnego dnia zaczęłam stosować krem 3 razy dziennie,wczoraj musiałam przerwać,tak swędziało,rany miałam okropne,nałożyłam krem hydra k załączony do zestawu i dziś od rana jest lepiej.Mam zamiar miesiąc smarować się 3 razy dziennie,potem 2-3 miesiąca 2 razy dziennie i potem (jeśli zauważę wyraźne poprawienie i zniknięcie)stosować go już stale raz w tygodniu,szczególnie w okresie letnim w towarzytwie spf 50.Mam nadzieję,że będę mogła spokojnie go polecić i eksponować dekolt
Michalina1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując