Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-18, 18:25   #13
blackwine
Przyczajenie
 
Avatar blackwine
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 20
Dot.: Jakie wpadki na weselu (np u znajomych) zaliczyłyście panie z własnym ubiorem ?

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
Całe szczęście, bo mogło to całą radość zepsuć, jakaś przygoda musi być
No właśnie każda chciałaby aby jej ślub był idealny i dopracowany w każdym calu + bez przygód ...a tu czasami klops...szczęście w nieszczęściu można powiedzieć w tym przypadku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez DarcAngael Pokaż wiadomość
Na weselu przyjaciela Tżta: jedyną bielizną, która pasowała do mojej granatowej sukienki, był czerwony gorset, który cały czas wysuwał mi się w górę, a sukienka zjeżdżała w dół. Byłam chyba ostatnią, która to zauważyła
Na moim ślubie idealnie przed wejściem do budynku USC zjechała mi podwiązka. Chyba nikt nie zauważył, bo szybko się po nią wróciłam.
A i jeszcze mąż przypalił papierosem moją sukienkę także przed USC

Kuzynka na swoim weselu dostała okresu i trzeba było suknię ratować praniem. Niestety różowa plama pozostała.
Ja miałam zawsze tego pecha. Gdy przychodziła jakaś impreza, bądź wyprawa w góry z moim narzeczonym- zawsze dostawałam okresu. Kuzynce współczuję...bardzo !

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
blackwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując