Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PYTANIA I ODPOWIEDZI na temat paznokci żelowych (nawet na te najgłupsze)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-25, 22:32   #15
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: PYTANIA I ODPOWIEDZI na temat paznokci żelowych (nawet na te najgłupsze)

19. Jaka moze byc przyczyna odchodzacego zelu od koncowki tipsa, glownie na rogach?
Najpewniej chodzi o brak zalania wolnego brzegu. może za słabo zmatowiłaś tips? Przyczyna może być tez zbyt krotkie utwardzenie zelu w lampie.

20. czy istnieje płyn dzięki któremu Można usunąc żel z paznokci? Czy żel można usunąć z paznokci inaczej niż przez piłowanie pilnikiem?

Niestety NIK jeszcze nic tak mądrego nie wymyślił i trzeba działać pilnikiem lub frezarką.. ale jak tylko takie odkrycie nastapi natychmiast damy znac
Odstepstwem od tego SA zele typu soak off, przeznaczone do naturalnej plytki paznokcia i można je usunąć za pomoca specjalnego plynu bez pilowania.

21. co to są formy wielorazowe? Czy są lepsze od jednorazowych?

SA to formy metalowe do tworzenia szkieletu paznokcia. Forme jednorazowa można przyciąć w zależności od kształtu paznokcia. Formy wielorazowej nie dopasujesz w ten sposób. Pozostaje tez problem sterylizacji, bo przeciez takie formy trzeba sterylizować. Poza tym sprobuj wykonac na nich kształt edge lub szpic..

22. Czy podczas zakładania tipsów i na to żelu można tego samego dnia wycinac skórki zrobic manicure??

Można później wycinać skórki (choć to powinna zrobić stylistka przed zakładaniem żeli) i malować paznokcie.

23. czy tipsy żelowe będą się trzymać na mocno obgryzionych paznokciach?

Prawidłowo zalozone jak najbardziej!

24. czy założenie żelu pozwoli na wydłużenie rózowej cześci?

tak zrastajac linia usmiechu schodzi nizej.

25. nie mam ukończonych 18 lat, czy mogę zrobić kurs stylizacji paznokci?

Oczywiście. Taki kurs można ukończyć po 16 roku życia (instruktor ma prawo wymagać pisemnej zgody rodziców).
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.

Edytowane przez aga01
Czas edycji: 2009-03-01 o 19:51
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora