Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krówki na wypasie czyli... XIII część naszych pogaduszek ! :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-07, 17:41   #32
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Krówki na wypasie czyli... XIII częśc naszych pogaduszek ! :D

Cytat:
Napisane przez yvonna7 Pokaż wiadomość
klada, zazdroszczę, ze rodzice pozwalają Tz u Ciebie spać, u mnie mama się nie chciała zgodzić, dziś pierwszy raz ale to dlatego, że nikogo nie będzie i pozwoliła mu mnie "popilnować" hehe Ale chyba nie będę się aż tak komfortowo czuć, bo okres... :/ I to wszystko zepsuje ale nie narzekam
Układa nam się dobrze, jesteśmy razem ponad 5 miesięcy. Czuję, że mu na mnie zależy, spędzamy ze sobą bardzo dużo czasu, praktycznie każdą wolną chwilę poświęcamy sobie... Jest wyrozumiały, opiekuńczy, wiem, że mogę na niego liczyć. Moi rodzice/rodzina/znajomi go bardzo polubili i z wzajemnością więc jestem bardzo szczęśliwa Umiemy się razem śmiać, ale też przy sobie płakać i to jest moim zdaniem bardzo ważne.

Oby wam się klada dalej tak wspaniale układało!
To dobrze, oby tak dalej A przypomnisz mi ile Tż ma lat?

Cytat:
Napisane przez Blonde Rebellion Pokaż wiadomość
Współczuję Ja nie wiem jak to jest, bo mam tyle roboty codziennie, że mi dnia brakuje. Wstać, zjeść ogarnąć się, poćwiczyć, wyjść gdzieś, poczytać, posprzątać, chciałabym się jeszcze zacząć uczyć, a na połowę rzeczy nie mam czasu :O Czuję, że wakacje miną mi zbyt szybko i nic nie zrobię :<
No ja właśnie za tym tęsknię

Byłam z Tż w Łodzi, potem przyjechaliśmy to zrobiłam szybko obiad, bo sami byliśmy w domu I teraz idę posprzątac w całym domu, potem wziąc prysznic i potem umaluje paznokcie i idę chyba z Tż i znajomymi na piwo
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując