Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca w Lidl
Wątek: Praca w Lidl
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-17, 07:16   #150
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: Praca w Lidl

Odswieze watek. Moze po roku cos sie zmienilo? Poczytalam troche opinii nt pracy i powiem, ze jestem zniechecona. Ja pracuje dla lidla za granicami w pl. Nie jest lekko, ale przynajmniej mam stale zatrudnienie i placone nadgodziny do do sekundy. Odbijamy w systemie nasze indentyfikatory w momencie rozpoczecia i zakonczenia pracy. Przerwa naliczana jest automatycznie 30 min, lub 15 jesli zmiana jest krotsza niz 6h. Oczywiscie nieplatna. 30 dni urlopu na start...potem wzrasta do bodajze 36 dni- sklep zamkniety jest tylko 3 dni w roku. Mamy karty dyskontowe 10% i szereg innych bonusow socjalnych...szczegolnie przydatnych dla rodzin z dziecmi. Kierownictwo przyjemne...zawsze idzie na reke mam tu na mysli krs i ks, bo ich zastepcy na rowni traktowani sa z reszta. Robimy wszystko...ja jako sprzedawca od sprzatania po organizacje kasjerow, wydawanke kas, gotowka, monitorowqnie dziennego utargu, ciecie godzin pracownikow, zarzadzanie dostawy, itp. Wiec nie jest nudno. Moja zmiana trwa 10h i nie narzekam...bo nidgy nie wychodze o czasie....najmniej 10 minut opoznienia bo cos jeszcze jest do zrobienia. Czasami nawet 2 godziny. Praca bardzo ciezka, codziennie ok 20 euro palet swiezego towaru-mieso warzywa wedlina chleb. Plus ok 10 palet suchego towaru na polki. Troche tego schodzi, wiec jesli nie zdazymy wylozyc dostawy na kolejny dzien polki beda puste! Najgorszy problem jest z tym, ze chcac podnies maxymalnie wspolczynnik produktywnosci mamy malo ludzi na zmianie i albo sa kolejki przy kasach i czeka sie po 15 minut, albo dostawa jest niezrobiona. a my jak zwykle....pot cieknie po plecach. Klienci sa beznajdziejni. Rozwalaja wszystko....wyjadaja....z ostawiaja towar gdzie popadnie...nf to jak w szmateksie jeden stos szmat...syf zostawiaja totalny i nie reaguja na nasze uwagi, ze cos jest niedozwolone. samowolka totalna. Na koniec jest tona odpadow, ktore przez 2h ktos odpisuje w straty. Wspolpracownicy mili...choc czem leniwi....ale dzieki temu mam szanse na awans na managera.
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując