Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann cz. XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-18, 07:35   #4206
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Ale trzeba przyznać że kosmetyki ma bardzo udane
Ostatnio faktycznie
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Dokładnie lecą z koksem w SP widzę jeszcze serię z glinkami różową i zieloną i Vege Skin Diet. Do tego ich kosmetyki pięknie pachną Wiem, ze zapach może być alergenem, no ale miałam taki nie perfumowany (co oczywiście nie nie jest równoznaczne z bezzapachowy) krem z Hada Labo, a że to był krem z filtrem, więc krem miał specyficzny zapach samych składników. Chciałam go jak najszybciej skończyć
O masz, o tych glinkach i vege nie wiedziałam [emoji23]
Cytat:
Napisane przez AnnaDorota1993 Pokaż wiadomość
Oj tak, teraz pojawia się dużo nowości z Bielendy
Czasami ciężko jest się zdecydować co wybrać bo mają dużo fajnych kosmetyków i aż chciałoby się wszystkie przetestować


Ja bardzo lubię serię Bielenda Fresh Juice - wersja nawilżająca super się u mnie sprawdza
Najbardziej lubię żel do mycia twarzy (dobrze oczyszcza, nawilża skórę, pomaga pozbyć się suchych skórek jeśli jakieś się pojawią) i płyn micelarny (dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia, butla 500ml jest wydajna)
I do tego jeszcze ten zapach - żel do mycia twarzy pachnie jak pomarańczowe delicje



W Hebe od dzisiaj jest promocja -40% na markę Bielenda więc warto zaopatrzyć się teraz w nowości

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------



W Hebe też już się pojawiła
Mnie się ta seria średnio sprawdziła - płyn micelarny spoko, ale hydro esencja mnie strasznie zapchała
Cytat:
Napisane przez fakeshake3 Pokaż wiadomość
Też to zauważyłam, nie wiem czy to błąd aplikacji bo ogółem nie mam żadnych produktów w promocji....
Też nie miałam
Cytat:
Napisane przez karola200611 Pokaż wiadomość
Jakie są wasze ulubione pomadki ochronne na bardzo spierzchnięte usta? U mnie wygrywał blistex medplus ale chyba zmienił skład albo mam jakąś felerną sztukę, dzisiaj otworzyłam nowe opakowanie i zdziwił mnie biały kolor. Po sprawdzeniu składu jest całkiem inny niż ten na stronie rossmana.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też polecam Tisane
Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
U mnie kupony na podkłady do twarzy z pompką, błyszczyki w płynie i maseczki do twarzy do każdego rodzaju skóry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, taki na błyszczyk to bym przygarnęła ja mam lakiery hybrydowe, regenerujące odżywki do paznokci i maski regenerujące do włosów
Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Niby szaleją ale czy te produkty są aż takie ciekawe. Parę produktów sprawdziłam i składowo już nie wygląda to wszystko tak dobrze, jak z zewnątrz

Ja bardzo lubię odżywkę i maskę z granatem. Natomiast szampony omijam...kiedyś tak mi wysuszył skórę głowy, że odchodziła płatami i swędziała jak nie wiem co :/
Jak na Bielendę to składy ok moim zdaniem. Nie wszystkie oczywiście, ale działaniem też niektóre mi się dobrze sprawdzają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora