Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann cz. XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-20, 11:26   #4218
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Póki nie dołożyłam drugiego dziecka to w ogóle rabatu mi nie naliczało. Nie rozumiem, ech. Mogło być tak, ze ostatnio nie kupiłam nic z dziecięcego asortymentu i zabrali mi rabat? Staram się kilka razy w miesiacu coś kupić, ale w grudniu chyba faktycznie nic nie kupiłam, bo nie miałam takiej potrzeby.
Ta karta działa trzy lata od momentu wpisania dziecka, w sumie wychodzi tak że ledwo wejdziesz na 10% I jest koniec, może teraz jak zrobili juniora to będzie ciągłość? Ja miałam taką sytuację że w piątek kupowałam pieluchy i rabat miałam a w poniedziałek niespodzianka karta nieaktualna bo termin minął, kierowniczka była tak miła że na poczekaniu dopisalam zmyślone dziecko i mnie skasowała jeszcze raz oczywiście bez mojego rabatu bo muszę zacząć zbierać od nowa ale tu chodzi o to że te promocyjne ceny są tylko w klubie i tak czy tak warto te dzieci wymyślać i w nim być. Ja już straciłam rachubę ile tych dzieci mam w Rossmanie [emoji12]. Wydaje mi się że oni tego Juniora wprowadzili pod naciskiem rodziców którzy ich atakowali jak ja bo gdzie tu sens że dziecko ma trzy lata i już nic nie potrzebujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora