Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-26, 18:06   #1728
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Mmm, rozkręcił się wątek kulinarnie, jeden z moich ulubionych tematów. 🥘🍴


Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To u nas na odwrot jest, co najmniej razy czy dwa w tygodniu jemy na miescie.
W soboty zawsze chodzimy na sushi do mojej ulubionej restauracji, a raczej chodzilismy, bo wiekszosc restauracji sie albo pozamykala obecnie, albo ma jedynie jedzenie na wynos i w dostawie.
Do tego tradycyjna szanghajska kuchnia, tajska, wietnamska, japonskie i koreanskie restauracje grillowe, mam tez ulubiona wloska restauracje blisko centrum, ostatnio tez probowalam nepalskiej kuchni.
Tesknie juz za mozliwoscia wyjscia ze znajomymi na dobre jedzenie, a to dopiero trzeci dzien po zamknieciu restauracji. To beda bardzo ciezkie do zniesienia tygodnie/miesiace.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------



Mnie tez nie, kocham jedzenie, a na gotowanie czesto brakuje mi czasu lub energii.
No i maz sie obija ze zmywaniem, co tez nie zacheca do czestszego pichcenia
Mogę się pod tym podpisać. Wychodzimy (...liśmy) co najmniej raz w tygodniu. A średnio raz na miesiąc wychodzę dodatkowo z koleżankami - żadne imprezy, wyłącznie do restauracji, bo uwielbiam poznawać nowe smaki, no i ogólnie JEŚĆ Kuchnia domowa mnie nie zadowala w kwestii różnorodności smaków. Lubię szukać nowości.

Natomiast ciasta robię lepsze niż restauracyjne ogólnie wolę piec niż gotować.


Też już mnie nosi, żeby wyjść do knajpy (znaczy restauracji) . Mam na kompie sekretną zakładkę z knajpami do sprawdzenia i odhaczam sobie sprawdzone i daję im oceny. Boshhh, widzicie, jestem naprawdę na tym punkcie pokręcona.



Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
A, czyli gotujecie dwa dania, ale to ze względu na dzieci. Same jecie jedno danie? U mnie w domu też jemy jedno danie. Mniej więcej raz na tydzień gotuję zupę i wtedy wszyscy jemy zupę, a tak najczęściej to tylko drugie danie.
Rzadko robię zupę, musi mi się chcieć. Zupą trudno się najeść, więc to takie danie na odczepkę, jak akurat zatęsknimy za smakiem rosołu, krupniku czy pomidorówki.



Tak to córka je w przedszkolu, my w pracy, a wieczorem to tylko kolacja, więc nie gotujemy.


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
U mnie mąż robi za zmywarkę Ale nie robi tego tak szybko jak chcę hehe. To jest moja potrzeba numer 1 jak będę robić remont kuchni, a na razie muszę sobie jakoś radzić. Na pewno ze zmywarką gotowałabym częściej.
Ja mam zmywarkę i powiem tak: robię to lepiej i szybciej. Czasem się zapędzę i sama zmywam to, co mogłabym wrzucić do zmywarki, tylko po co marnować czas, jak akurat coś się pichci, to ja w tym czasie już zmywam użyte noże, deski, garnki... Poza tym lubię zmywać... o zgrozo.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując