Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-01, 19:55   #1661
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XX

Te czarne taśmy w kratkę na tym panelu to chyba tylko dla bezpieczeństwa, żeby nie pękło szkło w transporcie lub montażu, co nie?[emoji848] No i ja jestem team wanna, nie wyobrażam sobie tak ciągle na stojąco. Musiałabym mieć jakieś siedzisko. No i zrobiłabym inna półkę na kosmetyki. Po całej długości i chyba z jakiś ozdobnym dekorem, żeby ta duża kabinę jakoś przełamać.
Z kolei ja czarnych mebli nie znoszę. Mam jedno skojarzenie. Początek lat 90tych, kiedy prywaciarzy się pojawili to nagle meblarze zaczęli masowo produkować meble. Padło na czarne i w co drugim mieszkaniu były plus białe ceramiczne doniczki albo durnostrojki typu koty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Wróciłam z działki jak dziecko wojny[emoji856] komary mnie pożarły w momencie, jak sąsiadka wolała dzieci, że mają przyjść się posmarować. Nie miały kogo to mnie obskoczyły. Już mi się robią rumienie[emoji35] i jeszcze gdzieś nogę charatnelam i mam szrame na 10cm🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując