Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-19, 00:03   #3179
Koziorozka_Bielsko
Raczkowanie
 
Avatar Koziorozka_Bielsko
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 69
GG do Koziorozka_Bielsko
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Witajcie,
nie wiem co zrobić :-/
Biorę Tetralysal 2 tygodnie. Przed rozpoczęciem kuracji miałam trądzik jedynie na twarzy - okropny - nic kompletnie póki co nie pomaga antybiotyk ale nie o to chodzi. W połowie drugiego tygodnia kuracji wysypało mi CAŁY dekolt krostkami różnej wielkości, a dekolt przed zastosowaniem tetra miałam czyściutki - maks jedna krostka przed okresem. Wygląda to koszmarnie, swędzi i schodzi ten trądzik coraz niżej, między piersiami już mam krostki. Jestem na 99 % przekonana, że to wina tego antybiotyku, musiał mi nie przypasować jakiś składnik. Poza dekoltem wywaliło mi kilka bolących dużych gul na szyi - gdzie też nie miałam przed tetralysalem problemu. Doradźcie proszę czy odstawić już teraz ten lek czy czekać na wizytę do lekarki ( miałam iść do niej po półtora miesiąca od zaczęcia stosowania tego leku ) ? Iść do innego dermatologa albo do dermatologa i ginekologa jakiegoś - może to sprawy hormonalne i tetralysal mi tylko szkodzi ( bo np mam jakieś uczulenie na skład ) ? Boję się, że może być jeszcze gorsza tragedia niż jest z tą moją skórą skoro w jeden dzień potrafiło mi obsypać calutki dekolt od samych obojczyków a teraz schodzi aż do miejsca pomiędzy piersiami. Na plecach też zaczynają wyskakiwać po kilka sztuk - a tak jak wspomniałam tylko twarz miałam w trądziku jeszcze przed dwoma tygodniami.
Koziorozka_Bielsko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując