Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-06, 16:50   #1060
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: STRADIVARIUS <3 - nasza miłość!! (część III)

Bylam na szybciora odebrac zamowienia ze Stradka. W ciemno bez mierzenia oddalam torbe w kropki i wszystkie kombinezony . Wioze spodenki w kwiatki w domu je zmierze bordowa sukienke torebke z imitacji krokodylej skory i biala koszule w groszki. Niestety w jednym zamowieniu brakowalo czarnej w biale kropki ktora najbardziej chcialam opatrznosc ze otwieralam paczki przy ladzie bo by mnie posadzono o probe wyludzenia kase maja zwrocic online wiec nie wiem czy dojdzie. Ale koszuli mi bardzo szkoda bo od poczatku mi sie podobala

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez pigigel Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wygląda rozmiarówka tych koszul z kokardą? Chcę kliknąć swój rozmiar, ale nie wiem czy się w biuście zmieszczę
Tez o to pytalam nikt nie odpowiedzial wiec M zamowilam dla siebie a L i XL dla mamy. Ale nie wiem,czy bie trzeba bylo s i m zamowic np bo moja mama tez maaly biust i jest raczej szczupla
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując