Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-06, 14:34   #37
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez PannaPinka Pokaż wiadomość
Ja czekam i też mam w ostatnim czasie plamienia... jestem zesrana solidnie, bo wiem że logicznie nie ma szansy żeby coś poszło nie tak, ale dosłownie we wszystkim doszukuje się ciąży... dziś biorę ostatnią tabletkę, krwawienie powinno być czwartek/piątek. Ide też do ginekologa jakoś w tym tygodniu w związku z plamieniami i boleściami przy stosunku... Bd dobrze, nie?
Ufff jak dobrze znaleźć kogoś i to z podobnym problemem... Tez wszędzie soe doszukuje objawów a to ze brzuch boli, a to że siku się chce, niby śmieszne, ale tak naprawde wcale nie :/ Ja ostatnia tabletke aktywna brałam w sobote, wiec krwawienie powinnam dostać wtorek wieczorem/ środa rano. To mozemy czekac razem I jasne że bedzie dobrze, jak nie było błędu to anty działają! Tylko te plamienia... tez sie musze do gina umówić.

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sandrasandia
Czas edycji: 2016-06-06 o 14:35
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując