Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wieczny bałagan w domu część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-20, 11:11   #390
mia128
Raczkowanie
 
Avatar mia128
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 387
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez mam i zelazko moze dla mnie nie istniec. Parownica jest duzo wygodniejsza i szybsza w uzyciu.
A jaki masz model?

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Bossana Pokaż wiadomość
A jaki masz model?
Mam problem z doczyszczeniem starych zaschniętych tłustych osadów na płytkach od kuchenki gazowej, no i na pochłaniaczu. Parownica poradzi sobie z tym? Para jest na tyle gorąca że ruszy te osady?
Właśnie na okapie miałam taki tłusty osad i zeszło. Ale też nie był jakiś wiekowy ;P Taki z miesiąca powiedzmy. Pewnie najlepiej jakby Ci się udało pożyczyć od kogoś taki sprzęt na dobę sprawdzić bo też możemy mówić o innym rodzaju / skali brudu. Moja mama też narzekała że nie może doczyścić pochłaniacza i parownicą zeszło.

Paneli nie czyściłam, producent zaleca przez podwójną szmatkę. Pewnie przed weekendem spróbuję bo po ostatniej imprezie mam coś wgniecionego w panel i będzie ciężko doszorować to się pochwalę czy usunęłam :P Zakładam, że przy sensownych panelach powinny wytrzymać. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Ja mam chyba model SC-2, pierwszy który był z rurą (zbiornik stawiany na podłodze). Z takich detali brakuje mi wskaźnika poziomu wody i mógłby być zwijany kabel, a tak to wszystko super.
mia128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując