Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-05, 01:57   #43
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Cinde, słodka A swoją droga - wyobrazcie sobie zdjecie w identycznej sytuacji podobnej...kobiety Zamiast słodka, puchaty brzuszek - wiekszosc kobiet zobaczyłaby rozwaloną utyta babe wypinając za duży brzuch Jednak dobrze być kotem
Kasztanka, alez on ma męski, zdecydowany pyszczek, charakterny facet bez dwóch zdan. I same popatrzcie, jaki podobny do pumy...Ale badania genetyczne nie kłamia - nasze domowe pieszczochy znikomo się roznią na poziomie genow od swych dzikich przodkow. Psy znacznie bardziej odeszły od wilka.
Uklika, ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...azjatycka.html
Bardzo charakterny jest

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Witam Piekne Panie na nowym topiku

Jaka szkoda, ze nie zdazylam na pierwsza strona, grrr

Bardzo dziekuje za mile slowa o moich kociakach, matczyne serce puchnie z dumy Wasze kocieta tez przepiekne

Kasztanka Ciesze sei, ze z alergia meza lepiej, tez wlasnie mialam o to zapytac wczesniej i za kazdym razem zapominalam
A co to za smakolyki ja widze? Mniam!
Bardzo ladne paznokcie zauwazylam, serio SAMA sobie robisz? to bardzo ladnie Ci wychodza
lola tez ma sklonnosc do kieliszka

Gosiu ucaluj Rocky'ego w brzuszek

Cinde Ty swoja Nastinke tez

Sova Dawno Cie nie bylo, mam nadzieje,z e ok

LaMary bardzo wspolczuje i zycze zdrowka

Caffe dziekuje, milo mi o pomylke bardzo latwo, wiec to powiinno byc updatowane caly czas, no ale juz podjelam pewne kroki

Pani R Napisalam do Ciebie priva a odnosnie mojej sprawy z pracy, zalatwilam to w ten sposob, ze przeszlam do konkurencji i jutro mam szkolenie w Orlando Jeszcze w mojej starej pracy nie wiedza. Nie wspominalam wczesniej, bo nie wiedzialam co zrobie, ale po tym, jak mi administratorka obiecala podwyzke, a opotem nie dala, bo robie nadgodziny, wiec ich drogo kosztuje ( musza placic poltora razy wiecej za kazda nadgodzine)ale sami blagaja, zebym je robila bo nie maja dosc pielegniarek, to juz byl gwozdz do trumny. W nowej pracy placa lepiej w dodatku, wiec stwierdzilam, ze nie bede robila sentymentow i od jutra zaczynam to szkolenie Trzymam kciouki za egzaminy

Ktoras z Was, chyba Cinde, a moze Uklika, ale niestety nie pamietam, cos wspominala chyba o pomadzie A313. Ostatnio sporo youtuberek to reklamuje i bylam ciekawa Waszej opini.

Anyzku mam nadzieje, ze udalo sie zalatwic z US

Kamlisa przyjemnosci w piatek na ultraformerze

Aussie super, ze wakacje sie udaly, ale nic dziwnego, takie wspaniale miejsce Ja rowniez bym sie tam chetnie wybrala, niestety, moj maz nie znosi juz takich dlugich lotow. Jego corka leci za tydzien do Wietnamu na 2 tyg. na wczasy, a on juz sie stresuje jej podroza

Ciekawe gdzie sie podzialy Marjolka i Miszka??

Pozdrawiam i milego wieczoru zycze
Tak, sama maluje paznokcie - u dloni ostatnio glownie ta odzywka Essie minimally modest, na stopach robie hybryde, kwestia przyzwyczajenia, maluje paznokcie od ponad polowy zycia

Maz mial zachcianke na koreanskiego grilla, to bylismy dwa razy w ciagu tygodnia Do tego jeszcze bylismy w restauracji z koreanskim smazonym kurczakiem, az sie dziwie, ze schudlam ostatnio z 2 kilo

Co do zmniejszajacej sie alergii to bardzo sie ciesze, bo mam mala tolerancje na marudzenie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora