Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XIX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-11, 16:05   #90
LegoJedi
Wtajemniczenie
 
Avatar LegoJedi
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 013
Dot.: Co robicie na obiad? - część XIX.

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Dzieki Lulka teraz juz musze pamietać zeby na 220 ustawić . Wstawiłam na 240 góra dół i po 15 minutach była juz troche za bardzo zezłocona...
Elegancka pizza brawo
Ja piekę pizze w piekarniku góra dół , temp 250-275C, blacha na najniżej półce w piekarniku. Pizze są w foremkach stalowych (tzw niebieska stal) wytrzymują wysoką temperaturę bez problemu. Czas pieczenia ok 10 minut

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
U mnie dzis byky ziemniaczki, surówka kupna i schabowe zapiekane z serem cebulka smażona i marchewką [emoji4]Załącznik 7710277
Fajny obiadzik , jak spojrzałem na foto to brakowało mi z góry sera, ale się doczytałem ze schowałeś go po marchewka

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Załączam relację zdjęciową zapiekanych muszli. Jutro powtórka zupy i curry, a w piątek makaronu.
Pelagia piękne muszelki

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Nowe piekarniki pieką super pizze bez kamienia. Mój kolega ma kamień z cordieritu i wychodzi nic lepsza pizza niż moja.
Kamień trzeba dłużej nagrzewać by miał odpowiednią temperaturę , do tego trzeba mieć łopatkę lub dwie ( niektórzy kładą ciasto na łopatkę i na niej robią pizze a druga łopatka do wyciągania gotowej pizzy). Zrzucanie pizzy z łopatki tez trzeba potrenować , niektórzy posypują kasza manna żeby łatwiej się zsuwała.
Ja zostaje przy moich blaszkach
__________________
Pieniądze mogą dużo.... Miłość może wszystko

Wysłane z iPad

Edytowane przez LegoJedi
Czas edycji: 2020-03-11 o 18:53
LegoJedi jest offline Zgłoś do moderatora