Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy pierwszego świata + ot, część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-24, 23:48   #1230
fore0
Raczkowanie

Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ja mam upatrzoną taką za 250 zł, ceramiczna, po prostu ta mi się podoba, więc od biedy miałabym kącik zen. Puszczanie im wody kilka razy dziennie nie jest szczególnie uciążliwe, więc chyba odpuszczę ten zakup. No chyba, że uda mi się okazyjnie kupić jakąś za grosze, na spróbowanie.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Taaa, pudełko i papier na pewno docenią. Gorzej z resztą. Masz rację, co do tego, że może warto kupić coś okazyjnie i się przekonać. Jedyny prezent jaki do tej pory okazał się strzałem w 10-tkę, to zabawka dla kotów z Trixie - taka tablica, na której umieszcza się karmę, smakołyki (sprawdziłam nawet nazwę - Cat Activity Fun Board). Jest to jakby ich druga miseczka.

Zdemolowanie fontanny. Chciałabym to zobaczyć.
Pudełko (jak ma odpowiednie wymiary), to u mojego kota powoduje szał i ekstazę A co do fontanny, to miał plastikową, taką w miarę tanią, no ale rozwalił Sama widziałam jak łapą walił w jedną część, żeby odpadła
U mnie najlepszy koci prezent, oprócz kartonu oczywiście, to była taka myszka, która miała rzep na brzuchu, a środek wypełniony kocimiętką Jakkolwiek to brzmi, mój kot lubi zioła Jak nie ma kocimiętki, to i pietruszka może być
fore0 jest teraz online   Odpowiedz cytując