Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Początki z makijażem - makijaż dla początkujących i nie tylko
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-09, 12:45   #17
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: początek przygody z amkijażem, jakie kosmetyki i do czego

Cytat:
Napisane przez pannamadlen Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - dość szybko. Odcień opalenizny jest lekko przykurzony

2. Kolor oczu - zielone, oprawa raczej jasna, delikatne cienie pod oczami

3. Piegi - nie ma

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? ziemisto - oliwkowa

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond złotawo-brązowe przebłyski , latem jasny blond

6. Kolor ust - czerwony

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze - zielenie, turkusy, niebieski

Wiec jakim jestem typem??
Jak dla mnie pasujesz do typu urody "WIOSNA"




Skóra: Twoją skórę charakteryzuje przeźroczysta bladość o delikatnym, złocistym, brzoskwiniowym odcieniu. Często bywa lekko zaróżowiona. Jeżeli masz piegi, to mają one złote zabarwienie. Łatwo się opalasz, nawet na ciepły, ciemny brąz.
Oczy: mają zazwyczaj nieco ciemniejszą od włosów oprawę. Tęczówka oka ma odcień od niebieskiego do zielonego, rzadziej złotego brązu. Źrenica często oddzielona jest od tęczówki wyraźną obwódką w kolorze złotym lub złotobrązowym.
Włosy: jako dziecko byłaś blondynką. Teraz Twoje włosy są jasne, w słomianym, żółtawym, platynowym, miodowym odcieniu. Jeżeli masz brązowe włosy, zawsze mają ciepły, złotawy lub rudawy połysk."






Jesli masz problemy skorne to zapraszam na kosmetyczne( tam tez sama szukam pomocy)
NA tuszowanie tradziku sincow pod oczami itd polecam Dermacol(pod oczy wylacznie na krem nawilzajacy)
Na cala twarz nie polecam bo robi maske i podkresla suche skorki.
Co do podkladu na cala twarz to zalezy od cery czy sucha czy tlusta itd.
Ja bym Cie widziala w makijazu zloto-brazowym
Tusz przykladowo brazowy na twarz kulki brazujaco -rozswietlajace(np Cantare,Avon brazujace)
I brazowa kreska na oczach(wiele firm na brazowe kredki)
I zlote cienie(Bell Planete ma naprawde ładny zloty i brazowy takze)
A co do okularow to ja teoretycznie nosze ale nie bardzo sie znam jak z makijazem do okularnic
Ale tutaj podaje linka i poczytaj sobie->

http://uroda.onet.pl/1322267,2050,19...ry,makeup.html
W skrocie pisze o tym by powiekszac oczy przy takich okularach wiec tusz do rzes,biala kredka w wewnetrznej stronie powieki.
I polecam zalotke.
Acha i jesli pisalam o zloto brazowym makijazu to takze blyszczyk w cieplym kolorze zloto-miedzianym(taki takze ma Avon ale i wiele innych firm)

Acha i czy szukasz kompletow pedzli?
Ile sztuk?
Bo rozne zestawy sa na allegro i zalezy czy chodzi o proste makijaze czy bardziej skomplikowane.

Acha i jesli jakies jeszcze pytania to pytaj postaram sie pomoc (moze tez inne wizazanki pomoga)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując