Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-10, 15:46   #74
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
Jeśli to dobry termin to umówie sie tak, żeby tym razem było dobrze

Co jak co ale nie wyobrażam sobie latem chodzić biała jak albinos bo najzwyczajniej w świecie chce dobrze czuć się we własnej skórze a ja lubie być opalona kiedy nosze krótkie ubrania i odsłaniam dużo ciała. Na laser chodze tylko na bikini dlatego pytałam czy bielizna w solarium załatwi sprawe? Bo jak wiadomo, na plaże nie wyskocze z gołym tyłkiem wiec o nią nie pytam

Robicie z igły widły a wystarczy czytać ze zrozumieniem
zadne widly, po prostu mnie ta panika rozwalila lekko . i ja rozumiem, ze lubisz byc opalona (choc chcialabym zauwazyc, ze miedzy byciem opalonym a byciem bialym jak albinos jest duza roznica i posrednie stany), ale tlumaczylam wyzej, ze czasem trza sie poswiecic w imie wyzszego celu. ja, na ten przyklad, przemeczylam sie zeszlego lata na rowerze w spodenkach 3/4, mimo, ze normalnie jezdze w krotkich szortach, bo nie chcialam dopuscic promieni slonecznych do ud^^.
no, a Ty wyzej zabrzmialas, jakby miala sie stac tragedia, ze w maju nie wskoczysz na solarium .

co do tych stringow, to nie wiem. rozumiem, ze mialabys wystarczajaco zakrywajace cala depilowana powierzchnie bikini? powiem Ci szczerze, ze ja bym sie nie zdecydowala jednak, strzezonego pan Bog strzeze, jak mawiaja^^.

i tak, koniecznie umow sie dopiero na przelomie maja i czerwca, po tym marcowym zabiegu.

co do stringow na solariu
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-03-10 o 15:47
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując