Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zarzucanie zdjęciami dziecka przez przyjaciółkę :(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-21, 15:27   #58
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Zarzucanie zdjęciami dziecka przez przyjaciółkę :(

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zdrową postawą jest cieszyć się z sukcesów ludzi dookoła nas, a nie pielęgnować w sobie złe uczucia, cokolwiek to jest - zazdrość, żal, zdenerwowanie bo ktoś sie cieszy...
No i tak - kazdy rozumie sukces inaczej - skoro sie z kims kolegujesz/przyjaznisz i ktos uznaje zdrowe dziecko za swoj sukces, to nalezy sie ztego cieszyc a nie mu wmawiac ze to zaden sekuces...bo dla ciebie nim nie jest..
Takie osoby sa toksyczne i usiłują zdołowac na kazdym kroku...
Typowo Polska postawwa i to w tym złym znaczeniu
Kto próbuję zdołować na każdym kroku? Przecież nikt nic złego nie mówi młodym matkom.

Mamy chyba prawo nie piszczeć z rozkoszy na każde zdjęcie dziecka, czyjekolwiek by nie było?

Bo nie widziałam tutaj żadnego komentarza, który radził powiedzieć przyjaciółce, żeby się z tym nie obnosiła, bo to żaden sukces.

Gdyby mi znajoma wysyłała zdjęcia i informacje o swoim awansie w kółko też by mnie to irytowało. Zazdrość czy poczucie wyższości nie mają tu nic do tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora