Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy każdy facet tak ma ? Czy to ja jestem inna ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 19:02   #23
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 475
Dot.: Czy każdy facet tak ma ? Czy to ja jestem inna ?

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Jak wnioskuje z twojego posta to facet musi zap***** za was oboje bo ty musiałaś uciekać z domu nie umiejąc się sama utrzymać, zapewne bez wykształcenia. do tej pory nie pracujesz i jeszcze czekasz aż cie będzie zabawiał. Ja mu się jeszcze dziwie ze z tobą jest.

O czym ty myślałaś dziewczyno? Jak można sobie tak zepsuć życie na własne życzenie?



Facet przejął role twoich rodziców. To jest chore

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Mogłaś przecież pójść do pracy i postarać się o jakakolwiek samodzielność, próbować sama starać na nogi... no ale po co skoro facer jyz złowiony.

Zastanawiałaś się kiedykolwiek co będzie jak się rozstaniecie?
Moim zdaniem trochę za bardzo pojechałaś po bandzie. Autorka napisała, że zamknęła się w domu i czeka na niego, ale nie było jasno określone, że nie ma pracy. Może to akurat się odnosilo do tego, że prosto z pracy wraca i czeka na nieco, bo nie widuje się z nikim innym? Tak samo, pisząc, że 'zapewne bez wykształcenia' to przede wszystkim daleko idący wniosek, bo nigdzie takiej informacji nie ma. Jak rodzina patologiczna i z problemami to już od razu człowiek bez wykształcenia musi być?
Nigdzie nie było napisane, że Autorka nie starała się stanąć na nogi. Chłopak, skoro to zrobił, to widocznie chyba tego chciał więc po co ten komentarz? Nie wiesz co Autorka przeżyła, co próbowała a czego nie i jakie ma wykształcenie. Łatwo się ocenia czyjąś sytuację zza ekranu. Twój post jest okropny i bezczelny.

Autorko, nic innego tu nie pomoże jak szczera rozmowa. Musisz z nim szczerze porozmawiać jak to jest między Wami, może też coś go gnębi i nie potrafi Ci powiedzieć?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując