Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy LIPCOWE 2019
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-19, 21:01   #57
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
My mamy jazdy ze starszym jak nie wiem. Dziś mnie próbował uderzyć i łapałam te uderzenia, bo nie pozwolę mu się bić i przy jednym takim nabił mi się na paznokieć. Akurat mi trochę odrosły i pechowo trafił. Skore aż mu przecięło i ma teraz bolesna pamiątkę po tym jak próbował matkę zlać. Ogólnie jest naprawdę masakra. I to tal z dnia na dzień. Próbowałam dziś - jak był spokojny - porozmawiać z nim czemu tak się denerwuje - czy może się boi przeprowadzki, lotu, czy może zły jest ze Hanka jest z nami itd ale nic nie powiedział.

ojej, pamietam jak moj kuzyn mial taki eta jakos na 3-4 latka. Generalnie cokolwiek sie nie wydarzylo czy z nim nie zrobilo to byl atak zlosci ,rzucanie przedmiotami i bicie,
na szczescie mu przeszloi teraz jest kochanym 12 latkiem


Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Minelo poltora tygodnia odkad dostalam miesiaczke. Skonczyla sie kilka dni temu a teraz zaczynam plamic i chyba znow dostane @. Zaczyna mnie to przerazac.

ja plamie co 2-3 dzien,nie wiem czy to normalne..myslalam ze to okres ale sie konczy i zaczyna..



sovianka-biedactwo i malenstwo i Ty bo to mega stres




btw dziewczyny mam teraz schizy o mala. Pomijajac jej przenie to wszedzie gdzie czytam o rozwoju dziecka jest cos w tym stylu :


"Trzymiesięczne niemowlę jest bardzo towarzyskie, gdy tylko zobaczy rodziców, śmieje się do nich i radośnie grucha"


No wiec moja nie. Czasem udaje mi sie dostac jakis usmiech (zazwyczaj rano), ostatnio sie usmiechala do mnie i gruchala jak ja nosilam ale to pojedycnze sytuacje, wlasciwie to dzis nawet zauwazylam,ze woli patrzec na przedmioty, ja jej wchodze twarza we wzrok i proboje zlapac kontakt a ta odwraca glowe na wszystkie strony.
I nie wiem czy jeszcze za wczesnie po prostu czy cos jest nie tak... opiszecie jak to z Waszymi maluchami jest ?
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując