Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-08, 19:25   #694
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88630869]No nie wiem, ja tam też współczuję jej dziecku, za co dostałam bana. I nie jest to pisane po to, aby sprawić jej przykrość, a po to, aby powiedzieć, że mi szkoda jej dziecka jeżeli faktycznie to co tu opisuje jest zgodne z rzeczywistością. I wtedy bana dostałam chociaż nie napisałam nawet wprost, że chodzi o jej dziecko, bo napisałam coś w stylu "szkoda mi dzieci, których rodzice nie mają dla nich czasu i trzymają je w złotych klatkach" (przykład, nie pamiętam już jak to dokładnie brzmiało).
Ale tak na prawdę szkoda mi wszystkich takich dzieci, nie tylko dziecka perse. I współczuję im, że nie mogą się bawić porcelanowym zestawem do herbaty, bo rodzic się boi, że się dziecko skaleczy.

I pewnie zaraz znowu dostanę bana. Ale ja nie mam na celu sprawiać przykrości perse a ogólnie wyrazić swoją opinię na temat takich zachowań rodziców i jak mi szkoda takich dzieci. Bo mi tych dzieci szkoda. I dlaczego mam nietykalnym rodzicom przyklaskiwać jak mi ich zachowanie się nie podoba? Bo dostanę bana na fioletowym forum? Jak widać ban mnie nie zresocjalizował i dalej mam takie samo zdanie, że współczuję takim dzieciom, że są tak ochuchane i ojojane. ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Tak i już odpowiadałam na to pytanie przed dostaniem bana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

no i co ta Twoja, rzekomo szczera troska, zmieniła w życiu tego dziecka? poza tym, że jego matce sprawiłaś przykrość mimo iż ponoć nie chciałaś?
jaki skutek miały, w Twoim mniemaniu, przynieść te słowa?

bo serio nie wiem jaki to miałoby mieć cel poza sprawieniem przykrości

bo może to dla kogoś jest dziwne, ale wcale nie trzeba się dzielić wszystkimi myślami i pisać wszystko co tylko przyjdzie do głowy. niektóre myśli powinno się zostawić dla siebie


więc po co to w sumie napisałaś? dlaczego uznałaś, że to istotne, żeby inni wiedzieli, że Ci żal takich dzieci?

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88630883]Cel jest taki jak każdej innej dyskusji, aby dyskusja się toczyła i wypowiedzieć swoje zdanie na dany temat, w tym na temat zachowań ludzi, które nas dziwią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

ale to nic do dyskusji nie wnosi. nic. jedynie obraża matkę tego dziecka
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora